Turbobit Premium – Faydalı Bilgiler” üzerine 11 düşünce

 1. Geri izleme: Turbobit Mobil Ödeme | Dukea Bilişim

 2. kredi kartımla bir haftalık üyelik aldım ve dikkatsizliğim sonucu 1 aylık paket yenilendi. hesabımı iptal etme işlemleri yapıyorum fakat son kısımda işlem değiştirelemz diyor ve iptal işlemim onaylanmıyor ne yapmam lazım

 3. destek hattıyla irtibata geçtim öncelikle We apologize about the problem you are experiencing.

  As we understand you have got some technical problems.
  Unfortunately, we provide assistance just for billing issues, but you can feel free contacting Turbobit’s technical support:
  http://support.turbobit.net/
  şeklinde cevap verdiler daha sonra We apologize about the problem you are experiencing.
  You have applied request with the reason “Unable to run the software or use the service”, so we misunderstood your problem.

  As we can see you have purchased “7 days TURBO access with rebill” and did not canceled auto-renewal using instructions given by us after the purchase.
  Also you have used your Turbo access to download some files after the recurrent payment. By this action you have activated your Turbo access and we cannot provide refund for you.

  Now your subscription is canceled, so you will not be charged in future.

  şeklinde cevap geldi translate den çevirdim ama emin olamadım şimdi birdaha yenilenmeyecekmi? yardımınız için tşkkürler..

  • Merhabalar,

   Ürünü bizden aldıysanız alım ile alakalı bilgileri iletişim alanından bize ulaştırmanız gerekmektedir. Eğer farklı bir yerden veya direkt turbobit üzerinden aldıysanız onlar ile irtibat kurmalısınız. Ek olarak 0 usd yazan yer ile premium arasında bağ bulunmamakta. Premium süresini turbobit hesabınıza giriş yapınca sol üstte görebilirsiniz. Turbo erişim bitiş tarihi karşısında yazar. Orada süreniz olmasına rağmen indirme yapamıyor veya herhangi bir hata almıyorsanız ürüne ait kodu aldığınız yer ile irtibat kurmalısınız.

 4. öncelikle premium hesap almadan önce nasıl iptal ediceginizi ögrenin sonra alın

  günlük.haftalık.aylık. hesaplarından birini alırsanız otomatik para çekiyor

  farkına varmazsanız tehlikeli ollabilir..

  turbobit
  rapidshare

  • Merhabalar,

   Dukea Bilişim ürünlerinde otomatik çekim söz konusu değildir. Tekil ürün satışı yapılmaktadır. Daha ucuza geliyor diye bahsettiğiniz siteler üzerinde yer alan reklamlardan alım yaparsanız ki o reklam verenler yabancı kurumlar, muhattap bulamazsınız. Biz gibi yerli firmaları tercih etmek daima yararınıza olacaktır.

   Ek olarak biz abonelik şeklinde bunu satıyor olsak, bunu kesinlikle belirtmek zorunda olduğumuz gibi iptal nasıl yapılır aynı sayfada bunada yer vermek zorundayız zira kanun bunu gerektiriyor. Ancak dediğim gibi yabancı firmaların reklamlarından alım yaparsanız bu gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

   Lütfen unutmayın 7979 nolu numara mobil ödeme için tahsis edilmiştir ve birçok firma bu numaradan hizmet verebilmektedir. Biz bu sayfada paylaştığımız SMS kelimelerinden mükellefiz. Eğer buradan bir ürün alır otomatik çekime maruz kalırsanız her aşamada yasal hakkınızı kullanabilirsiniz. Belirttiğim gibi abonelik türünde belirtmek ve iptal şeklini paylaşmak zorunludur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>