Turbobit Premium – Faydalı Bilgiler” üzerine 32 düşünce

 1. Geri izleme: Turbobit Mobil Ödeme | Dukea Bilişim

 2. kredi kartımla bir haftalık üyelik aldım ve dikkatsizliğim sonucu 1 aylık paket yenilendi. hesabımı iptal etme işlemleri yapıyorum fakat son kısımda işlem değiştirelemz diyor ve iptal işlemim onaylanmıyor ne yapmam lazım

 3. destek hattıyla irtibata geçtim öncelikle We apologize about the problem you are experiencing.

  As we understand you have got some technical problems.
  Unfortunately, we provide assistance just for billing issues, but you can feel free contacting Turbobit’s technical support:
  http://support.turbobit.net/
  şeklinde cevap verdiler daha sonra We apologize about the problem you are experiencing.
  You have applied request with the reason “Unable to run the software or use the service”, so we misunderstood your problem.

  As we can see you have purchased “7 days TURBO access with rebill” and did not canceled auto-renewal using instructions given by us after the purchase.
  Also you have used your Turbo access to download some files after the recurrent payment. By this action you have activated your Turbo access and we cannot provide refund for you.

  Now your subscription is canceled, so you will not be charged in future.

  şeklinde cevap geldi translate den çevirdim ama emin olamadım şimdi birdaha yenilenmeyecekmi? yardımınız için tşkkürler..

  • Merhabalar,

   Ürünü bizden aldıysanız alım ile alakalı bilgileri iletişim alanından bize ulaştırmanız gerekmektedir. Eğer farklı bir yerden veya direkt turbobit üzerinden aldıysanız onlar ile irtibat kurmalısınız. Ek olarak 0 usd yazan yer ile premium arasında bağ bulunmamakta. Premium süresini turbobit hesabınıza giriş yapınca sol üstte görebilirsiniz. Turbo erişim bitiş tarihi karşısında yazar. Orada süreniz olmasına rağmen indirme yapamıyor veya herhangi bir hata almıyorsanız ürüne ait kodu aldığınız yer ile irtibat kurmalısınız.

 4. öncelikle premium hesap almadan önce nasıl iptal ediceginizi ögrenin sonra alın

  günlük.haftalık.aylık. hesaplarından birini alırsanız otomatik para çekiyor

  farkına varmazsanız tehlikeli ollabilir..

  turbobit
  rapidshare

  • Merhabalar,

   Dukea Bilişim ürünlerinde otomatik çekim söz konusu değildir. Tekil ürün satışı yapılmaktadır. Daha ucuza geliyor diye bahsettiğiniz siteler üzerinde yer alan reklamlardan alım yaparsanız ki o reklam verenler yabancı kurumlar, muhattap bulamazsınız. Biz gibi yerli firmaları tercih etmek daima yararınıza olacaktır.

   Ek olarak biz abonelik şeklinde bunu satıyor olsak, bunu kesinlikle belirtmek zorunda olduğumuz gibi iptal nasıl yapılır aynı sayfada bunada yer vermek zorundayız zira kanun bunu gerektiriyor. Ancak dediğim gibi yabancı firmaların reklamlarından alım yaparsanız bu gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

   Lütfen unutmayın 7979 nolu numara mobil ödeme için tahsis edilmiştir ve birçok firma bu numaradan hizmet verebilmektedir. Biz bu sayfada paylaştığımız SMS kelimelerinden mükellefiz. Eğer buradan bir ürün alır otomatik çekime maruz kalırsanız her aşamada yasal hakkınızı kullanabilirsiniz. Belirttiğim gibi abonelik türünde belirtmek ve iptal şeklini paylaşmak zorunludur.

  • Merhabalar,

   Turbobit ürünlerinde günlük 25, aylık 300 gb kota bulunur. Eğer günlük kotanın üzerine bir dosya varsa indirme yapabilirsiniz ancak ekstradan kaç gb veri indirmesi yaptıysanız buna göre hesabınızı geçici olarak free hesaba çeviriyorlar. Örnek 25 gb fazla dosya indirmesi yaptınız bu durumda hesabınızı 1 gün kullanamazsınız.

  • Merhabalar,

   Eğer ürünü bizden aldıysanız destek[at]dukea.com mail adresimizde sorununuzu tam olarak iletmenizi rica ederim.

   Ürünü farklı bir yerden aldıysanız, alım yaptığınız yer ile görüşmeniz gerekmektedir. Size iletilen kodun incelenmesi gerekmektedir.

 5. Merhaba,ben geçtiğimiz hafta 7 günlük turbobit premium paket satın aldım kredi kartı ile,kendi sitesi üzerinden ve süresi dolmadan aboneliğe çevirmemeleri için,abonelik iptal kısmından hesap bilgilerimi girerek aboneliğimi iptal ettim.altta abonelik iptal yazısı ve hemen yanında abonelik zaten iptal yazısı çıktı.Aboneliğim kesin şekilde iptal olmuşmudur,daha sonra benim adıma herhangi bir abonelik başlatabilirler mi? teşekkürler.

  • Merhabalar,

   Turbobit üzerinden yapılan direkt siparişlerde net bilgiyi sadece kendileri verebilmektedir. Zira alışveriş içeriğini sadece onlar görebilmektedir. Bu anlamda yanlış bilgilendirme yapmak istemem.

 6. Geri izleme: Turbobit Mobil Ödeme | PremiumBizde | Dukea Bilişim

 7. Merhaba iyi günler. Ben turbobitin kendi sitesinden 7 günlük premium hesabı aldım. Ama indirmelerimde premium özelliği kullanamıyorum. Normal şekilde indiriyor. Hızım aynı ne yapmalıyım?

  • Merhabalar,

   Bunun için biraz yazınızı desteklemenizi rica ediyorum. Örneğin dosyaları ne ile indiriyorsunuz ? Mevcut internet hızınız nedir ? İndirme yaparken gördüğünüz hız nedir ? Tüm turbobit linklerde aynı durummu söz konusu ?

 8. Merhabalar. Hocam benim bir sorum var. Mesela ben sms ile bir haftalık turbobit aldım diyelim. O kod ile hesabımı aktif ettim. O kod başkasının eline geçerse ilerde o kodla tekrar üyelik ektif edilebilir mi ? Yani benim eski kodumu kullanarak başka hesap aktif edebilirler mi ?

  • Merhabalar,

   SMS ile bir ürün alıp bunu üyeliğinize tanım ederseniz kod artık kullanılamaz sadece tanım ettiğiniz hesapta kullanılabilir. Hesaba tanım edilen kod başkasının eline geçsede bir işe yaramayacaktır.

 9. Turbo Bite 6 aylık abone oldum J Downloaderle film indirmek istiyorum ama premium kısmında isim abone giibi isim istiyor ne ismi ne adı yazmamız gerekiyor ? Şimdiden yardımınız için Teşekkürler !!!!

 10. benim bi sorunum var. turbobit e üye oldum sonra 1 haftalık premium açtım kredi kartıyla. fakat kod gelmedi bana o kodu nereye gönderiyolar yada nereden öğrenebilirim . yardımcı olurmusunuz. işin içinden çıkamadım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir