Turbobit Mobil Ödeme

turbobit-mobil-odeme

Turbobit mobil ödeme ile 1 dakika içersinde sizde turbobit premium sahibi olabilirsiniz.

Avea, Turkcell ve Vodafone kontörlü yada faturalı hattınız ile 1 dakika içersinde turbobit premium almanız mümkündür.

 

Öncelik olarak hattımız mobil ödemeye açık olmalıdır. Eğer hattımız mobil ödemeye açık değilse, operatörümüzün müşteri hizmetlerini arayarak ücretsiz bir şekilde hattımızı mobil ödemeye açtırabiliriz.

Hattımız mobil ödemeye açık olduktan sonra almak istediğimiz ürün ücreti kadar hattımızda bakiye olmalıdır. Aşağıda yer alan SMS kelimesini yazarak 7979 numarasına göndermeniz ile birlikte ortalama 1 dakika içersinde SMS olarak size premium kod iletilecektir.

Mobil ödeme ile ürün alabilmek için telefonumuzda yeterli bakiye olmalı ve buna ek olarak hattımız mobil ödemeye açık olmalıdır. Mobil ödemelerde ücretlendirme Ürün fiyatı + 1 sms bedeli olarak ücretlendirilir. Bu sistemde otomatik çekim söz konusu değildir.

Turbobit mobil ödeme SMS kelimeleri ve ücretleri
Turbobit 7 günlük premium için TB7 yazın 7979′a gönderin ücreti 33 TL
Turbobit 30 günlük premium için TB30 yazın 7979′a gönderin ücreti 55 TL
Turbobit 180 günlük premium için TB180 yazın 7979′a gönderin ücreti 150 TL

Gelen kodu nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız burayı turbobit premium kullanma hakkındaki yazımız için burayı ziyaret edebilirsiniz.

7979 kısa numarasına gönderilen her SMS Avea ve Turkcell hatlarından 50Kr (KDV ve ÖİV dahil) Vodafone hatlarından 41Kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Bilgilendirme mesajları ücretsizdir.

– Avea Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
– TurkcellMobilÖdeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
– Vodafone Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Not : Firmamız sadece bu kelimeler için destek vermektedir. Sadece burada listelediğimiz ürünlerin desteği firmamız tarafından verilmektedir. Mobil ödemelerde sistem tarafından 30 saniye ile 1 dakika içersinde otomatik olarak kod gönderimi yapılır. Olası kod ulaşmaması durumunda buradaki iletişim kanallarımız ile bizle irtibat kurabilirsiniz.

Turbobit Mobil Ödeme” hakkında 2 yorum

  1. turbobitten sms ile 1 haftalık üyelik aldım. iptali için ne yapmam gerekli. çünki her hafta otomatik güncelliyor üyeliği.

    • Merhabalar,
      Biz sadece tekil ürün satışı yapmaktayız. Yani istek doğrultusunda ücret tahsil edilmektedir. Sizin durum farklı görünüyor bu nedenle operatörünüz ile görüşmenizi öneririz. Ek olarak eğer ürün aldığınız yer bu durumu belirtmedi ise hak talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir